Larssonovo zotrvanie v Manchestri extrémne nepravdepodobné


David Gill, výkonný riaditeľ anglického futbalového klubu Manchester United, v rozhovore pre britskú rozhlasovú stanicu BBC Radio prakticky vylúčil transformáciu pôsobenia švédskeho útočníka Henrika Larssona z hosťovania na kontrakt trvalejšieho typu.

“Henrik hral za Barcelonu a odišiel odtiaľ domov do Helsingborgu z rodinných dôvodov. Považujem za extrémne nepravdepodobné, že by teraz zmenil názor a zaviazal sa nám na dlhšiu dobu.” Gill však nevylúčil rozhovory s vedením Helsingborgu o predĺžení manchesterskej misie bývalého zakončovateľa Feyenoordu a Celticu, ktorý by sa na sever mal vrátiť 12. marca.

“Zatiaľ sme o tom nediskutovali, pretože sa zameriavame na každodennosť. Myslím si, že by bolo predčasné debatovať o tom už teraz, ale pripomeniem ono okrídlené ´nikdy nehovor nikdy´.”

Tridsaťpäťročný útočník, 93-násobný reprezentant “troch koruniek”, prišiel na Old Trafford v polovici decembra na aktívne strávenie prestávky medzi dvoma ročníkmi švédskej najvyššej súťaže, ktorú hrajú systémom jar – jeseň.

Siedmeho januára pri debute v drese “červených diablov” v zápase 3. kola FA Cupu proti Aston Ville (2:1) otvoril v 55. minúte skóre.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *