Larsson možno do konca sezóny na Old Trafforde


Helsingborg nebude brániť Larssonovi v predĺžení hosťovania v Manchestri United.

Napriek vyhláseniam švédskeho futbalistu Henrika Larssona o dodržaní časovo obmedzeného hosťovania v anglickom tíme Manchester United prišla z jeho materského klubu Helsingborg informácia otvárajúca možnosť predĺženia pobytu na Old Trafford do konca sezóny.

“Rozhodnutie je iba na Henrikovi. Ak bude chcieť zostať, vstúpime do rokovaní s United,” povedal na margo hosťovania ohraničeného 12. marcom prezident škandinávskeho klubu Sten-Inge Fredin s dodatkom, že vedenie nebude 35-ročnému kanonierovi stáť v ceste. “Ešte je skoro na špekulácie, ale nevylučujem takýto vývoj,” uviedol Larrsonov manažér Stuart Baxter. Líder anglickej Premier League získal služby populárneho severana na dobu limitovanú prestávkou medzi dvoma sezónami švédskej najvyššej súťaže, ktorá sa hrá systémom jar – jeseň.

Linku Manchester – Helsingborg rozžeravil vydarený debut bývalého hráča Celticu Glasgow či FC Barcelony, ktorý v nedeľnom zápase 3. kola Anglického pohára proti Aston Ville (2:1) strelil pred takmer vypredaným hľadiskom Old Traffordu úvodný gól “červených diablov” a priazeň divákov si získal aktívnou spoluprácou najmä s Waynom Rooneym.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *