Giggs predpovedá ManU úspech v Lige majstrov aj o rok


Stredopoliar anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Ryan Giggs verí, že má šancu získať tretí triumf v Lige majstrov (LM). “Červení diabli” nastúpia 27. mája v Ríme vo finále najprestížnejšej európskej futbalovej súťaže proti FC Barcelona. Tridsaťpäťročný bývalý waleský reprezentant Giggs už vyhral LM v rokoch 1999 a 2008.
“Minulý rok po triumfe vo finále nad FC Chelsea som rozmýšžal, aké by bolo krásne, obhájiť titul v LM. Teraz stojíme na prahu ďalšieho úspechu a ja verím, že sa nám to podarí,” sebavedome povedal Giggs, ktorý bol pre britský denník The Daily Telegraph vo svojich vyhláseniach ešte odvážnejší. “Myslím si, že ak zdoláme Barcelonu, nakopne nás to smerom do budúcnosti a môžeme v Lige majstrov triumfovať aj v nasledujúcom ročníku,” dodal najlepší hráč Premier League 2008/09 v hlasovaní hráčov.
Manchester United má šancu získať tretí domáci ligový titul v rade. V sobotu nastúpi v šlágri 37. kola najvyššej anglickej súťaže na Old Trafford proti Arsenalu Londýn a prípadná remíza zaručí zverencom Sira Alexa Fergusona zisk ligového primátu.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *