Giggs predĺžil zmluvu s Manchestrom United


Úradujúci anglický a európsky klubový futbalový šampión Manchester United predĺžil zmluvu s jedným z najskúsenejších hráčov Ryanom Giggsom. Tridsaťpäťročný stredopoliar zostane na Old Trafford do júna 2010. Skúsený bývalý reprezentant Walesu v ostatnom ligovom dueli “červených diablov” zariadil presným zásahom najtesnejšiu výhru 1:0 na ihrisku West Hamu United. “Cítim sa veľmi dobre zo zdravotného aj kondičného hľadiska. V súčasnosti si futbal užívam viac ako kedykoľvek predtým,” povedal spokojný Giggs, ktorý v drese ManU debutoval pred takmer osemnástimi rokmi. “Máme výborný mladý tím, chcel by som byť jeho súčasťou a svojimi skúsenosťami pomôcť k zisku ďalších trofejí,” uzavrel rekordér v počte štartov v drese United v rozhovore pre oficiálnu klubovú stránku.
“Ryan je skutočným profesionálom. Pre mnohých mladých hráčov je vežkým vzorom. Som šťastný, že s ním môžem spolupracovať,” vyzdvihol Giggsov prínos pre tím tréner Sir Alex Ferguson.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *