Fletcherova snúbenica s nožom na krku


Rodina stredopoliara Manchestru United Darrena Fletchera sa stala zatiaľ poslednou futbalovou obeťou zlodejov. Jeho dom v Bowdene v Lancashire vykradli v pondelok, čo 25-ročnému Škótovi určite nepridalo na pohode pred utorňajším zápasom osemfinále Ligy majstrov s Interom Miláno na talianskej pôde. Ozbrojená lúpež navyše poriadne vystrašila jeho matku a snúbenicu Hayley Griceovú, ktorým zlodeji hrozili smrťou. Jeden z nich Griceovej priložil nôž na krk a prinútil ju odovzdať snubný prsteň, Fletcherova matka sa musela rozlúčiť s hodinkami a šperkmi. V dome v tom čase boli obe deti páru, dvojčatá Jack a Tyler. “Pre obete to bol brutálny útok. Našťastie deti nič nevideli a nik nebol zranený,” informoval seržant manchesterskej polície Phil Seeley.
V minulosti sa stali v Anglicku terčom zlodejov viacerí futbalisti Liverpoolu Steven Gerrard, Dirk Kuyt a Jose Reina. Najčastejšie prichádza k zločinom počas ich ciest do zahraničia.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *