Džeka lanári už aj Manchester United


Anglický futbalový veľkoklub Manchester United sa údajne zaujíma o útočníka Wolfsburgu Edina Džeka. Informoval o tom britský denník The Daily Mail. Progres 23-ročného reprezentanta Bosny a Hercegoviny však podrobne monitoruje aj Arsenal Londýn. Interes prejavili aj ďalšie kluby z Premier League – Portsmouth, Blackburn Rovers a Sunderland, v kuloároch sa špekuluje aj o FC Sevilla. Predpokladá sa, že odstupné za bývalého kanoniera Ústí nad Labem či FK Teplice by sa malo pohybovať okolo úrovne 12 miliónov eur.
Hráčov agent Alen Augustinič však vyhlásil: “Edin má s Wolfsburgom zmluvu ešte na ďalšie dva roky a v klube sa mu páči.” Odchod talentovaného Džeka nepripúšťa ani kouč “Die Wolfe” Felix Magath: “Dúfame, že v budúcej sezóne sa predstavíme v Lige majstrov. Chceme si preto v klube udržať čo najviac hráčov. Som presvedčený, že Džeko bude pôsobiť vo Wolfsburgu aj naďalej.” Klubový spoluhráč slovenského reprezentačného obrancu Petra Pekaríka vo Wolfsburgu pôsobí od roku 2007 a v 52 zápasoch zaň zatiaľ vsietil 23 gólov.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *