Št. mar 28th, 2024

Hviezda anglického futbalového tímu Cristiano Ronaldo zabezpečila víťazstvo 1:0 pre ManU proti Derby County, “červení diabli” sa tak dostali na čelo ligovej tabuľky. Pred týždňom sa Portugalčan pochybne vyjadril o ďalšom zotrvaní v anglickom futbale a ako dôvod uviedol narastajúci počet nešetrných faulov na jeho osobu. Hráči Derby Darren Moore a David Jones dostali žlté karty už v úvodnych minútach duelu po zákrokoch práve na C. Ronalda. Trénera Manchestru Alexa Fergusona trápia čoraz početnejšie fauly na jeho zverenca. Taktiež dadáva, že nie je možné, aby niekoho s takým fenomenálnym talentom diváci nechali odísť z Britských ostrovov. “Je dôležité, že si v zápasoch viac verí. žudia chcú vidieť futbalistov ako on,” povedal Ferguson. V zápase proti poslednému tímu Premier League Derby County mal Cristiano Ronaldo jedenásť šancí. Pätnásť minút pred koncom dokázal zúročiť jednu z nich a po jeho góle sa mohli “červení diabli” radovať z víťazstva. Po zaváhaní Arsenalu Londýn, ktorý na domácom trávniku iba remizoval s FC Middlesbrough (1:1) si môže Manchester na čele tabuľky vypracovať už trojbodový náskok v boji o titul na svojho rivala z Emirates Stadium, keďže má k dobru jeden zápas. Nasledujúci duel odohrajú zverenci trénera Fergusona v stredu doma proti zostupom ohrozenému tímu Boltonu Wanderers.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....