Cristiano Ronaldo smeruje podľa The Guardian do Realu Madrid


Krídelník anglického futbalového klubu Manchester United Cristiano Ronaldo sa podľa denníka The Guardian údajne dohodol na prestupe do Realu Madrid. K transferu by malo dôjsť napriek tomu, že 24-ročný Portugalčan v lete uviedol, že zostane verný Old Traffordu. Podľa The Guardian sa v súčasnosti čaká už len na dohodu s ManU. Držitež Zlatej lopty francúzskeho magazínu France Football pre najlepšieho futbalistu roka 2008 má s Manchestrom podpísanú zmluvu do roku 2012. Podľa neoficiálnych informácií je cena Ronalda na prestupovom trhu minimálne 78 miliónov libier.
V Reale momentálne nemajú stáleho prezidenta a aj preto je informácia o prestupe Ronalda vežkým prekvapením. Dočasný prezident Vicente Boluda bude v tejto funkcii minimálne do riadnych volieb prvého muža “bieleho baletu”, ktoré sú na pláne po skončení tejto sezóny – najskôr 14. júna. Päťdesiattriročný rodák z Valencie dočasne nahradil Ramóna Calderóna, ktorý v januári odstúpil pre škandál v súvislosti so zmanipulovaním decembrového hlasovania o rozpočte klubu.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *