Cristiano Ronaldo požiadal Bolta o šprintérske lekcie


Aj keď portugalský krídelník v službách anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Cristiano Ronaldo je pre svoju rýchlosť a techniku obrovským postrachom súperových obrancov, zjavne mu to nestačí. Dvadsaťštyriročný rodák z Funchalu na ostrove Madeira chce zlepšiť svoju schopnosť prebehnúť okolo súperových hráčov ako blesk a na pomoc si plánuje prizvať toho najpovolanejšieho – najrýchlejšieho muža planéty, jamajského šprintéra Usaina Bolta.
Dvadsaťdvaročný trojnásobný zlatý medailista z OH v Pekingu na 100, 200 a 4×100 m Bolt je podľa denníka Independent on Sunday obrovským fanúšikom Cristiana Ronalda a prisžúbil mu počas tohtoročného leta stretnutie, na ktorom by chcel Portugalčanovi pomôcť vylepšiť jeho už takmer dokonalé šprintérske schopnosti. Bolt sa v auguste zúčastní na majstrovstvách sveta v Berlíne, počas ktorých si nájde čas aj na lekcie pre najlepšieho futbalistu na svete za rok 2008.
“Určite sa stretnú. Budeme sa snažiť dohodnúť na termíne, ktorý bude vyhovovať obom,” potvrdil plánovanú schôdzku dvoch superhviezd svojich športových odvetví Boltov manažér Ricky Simms.
Ako sa ďalej uvádza v Independent on Sunday, Bolt prednedávnom požiadal Cristiana Ronalda o jeho podpísaný dres, ktorý by si mohol Jamajčan zaradiť do svojej futbalovej zbierky. Ofenzívny stredopoliar United s nadšením súhlasil, no na oplátku chce od najrýchlejšieho muža planéty šprintérske lekcie.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *