Cristiano Ronaldo: “Messiho sa nebojím”


Finále Ligy majstrov 2008/09 na Olympijskom štadióne v Ríme bude nielen súbojom dvoch aktuálne asi najlepších tímov starého kontinentu FC Barcelona a Manchestru United, ale zároveň aj meranie síl dvoch najkvalitnejších futbalistov súčasnosti – Lionela Messiho na jednej a Cristiana Ronalda na druhej strane.
Portugalský krídelník “červených diabloch” Ronaldo priznal, že je vežkým fanúšikom argentínskeho ofenzívneho stredopoliara Messiho, no pred rímskych finále sa jeho kžučiek a driblingu určite neobáva.
“Nie je dobré ísť na trávnik s tým, že máte pred niekým strach. Messiho rešpektujem ako skvelého hráča, obdivujem jeho štýl hry. Som si istý, že rovnako ako ja sa už nevie dočkať finálového duelu,” cituje slová Cristiana Ronalda News of the World.
Dvadsaťštyriročný rodák z Madeiry Cristiano Ronaldo je presvedčený, že Manchestru sa podarí obhájiť víťazstvo v Lige majstrov. “V tomto roku sa do finále dostali dva najlepšie kluby na svete. Som presvedčený, že každý fanúšik futbalu bude veľmi chcieť tento zápas vidieť. Barcelona má na každý post minimálne jedného skvelého hráča, no to isté platí aj o našom mužstve. Presne vieme, čo musíme urobiť, aby sme boli proti takémuto tímu úspešní. Som si istý, že máme dostatok kvality na to, aby sme sa stali prvým klubom s dvoma triumfami v Lige majstrov v rade,” dodal Cristiano Ronaldo.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *