C. Ronaldo považuje Bayern za “čierneho koňa” Ligy majstrov


Najlepší futbalista sveta v roku 2008 Cristiano Ronaldo považuje za čierneho koňa Ligy majstrov nemecký Bayern Mníchov a za semifinálových súperov svojho Manchestru United si neželá lídra španielskej najvyššej súťaže FC Barcelona a FC Liverpool, za ktorý hráva aj slovenský reprezentant Martin Škrtel. “Bayern je veľmi silný. Videl som jeho osemfinálové zápasy proti Sportingu Lisabon a bol som veľmi smutný z toho, ako zdrvujúco môj bývalý klub prehral. Ale vo futbale sa takéto veci občas stávajú. Bayern má skúsených, kvalitných a rýchlych hráčov. Výborní sú najmä Franck Ribery a Miroslav Klose. Mužstvo však hrá kolektívne a je len ťažko zdolatežné,” vyhlásil krídelník Manchestru United.
Pri piatkovom žrebe štvrťfinále Ligy majstrov 2008/2009 budú v osudí štyri anglické kluby Arsenal Londýn, FC Chelsea, FC Liverpool a Manchester United, Bayern Mníchov, FC Porto, FC Barcelona a FC Villarreal.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *