Buttova účasť v zápase proti ManU ohrozená


Stredopoliar anglického futbalového klubu Newcastle United Nicky Butt zrejme pre zranenie vynechá dôležitý stredajší súboj Premier League 2008/09 proti Manchestru United. Kapitán “strák” a bývalá opora ManU Butt sa zranil v nedeľňajšom zápase na ihrisku Boltonu Wanderers. Tridsaťštyriročného bývalého anglického reprezentanta, ktorý sa sťažoval na bolesti v kolene, vystriedal v 67. min Geremi. Asistent trénera Newcastlu Chris Hughton sa obáva, že Butta zranenie obmedzí do takej miery, že nebude v jeho silách nastúpiť ani proti aktuálnemu lídrovi Premier League 2008/09.
“Nicky si zranil koleno a nebol schopný pokračovať ďalej v zápase,” povedal Hughton v rozhovore pre televíziu nufcTV. “O jeho zdravotnom stave budeme vedieť viac v priebehu pondelka. S ním či bez neho sa budeme snažiť v dueli proti ManU získať minimálne bod. Viem, že pri ich súčasnej forme to bude nesmierne ťažká úloha, my však chceme uspieť. Verím, že nám v tom pomôžu aj naši skvelí fanúšikovia,” dodal asistent trénera Newcastlu.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *