Št. apr 25th, 2024

Futbalisti Arsenalu Londýn zakopli po minulotýždňovej domácej prehre s Hull City aj na ihrisku FC Sunderland, odkiaž si odniesli len bod za remízu 1:1. Do 86. min sa na Stadium of Light hralo bez gólov, no v spomínanej minúte naklonil misky váh na stranu domácich Leadbitter. Remízu zabezpečil gólom v 90. min španielsky reprezentant Cesc Fabregas. V ďalšom sobotňajšom zápase zvíťazili futbalisti West Bromwich Albions nad Fulhamom najtesnejším rozdielom 1:0, keď sa v 61. min presadil Čech Roman Bednář. Za domácich hral od 79. min aj Slovák Marek Čech. Cenné tri body z Wiganu si odniesli hráči FC Middlesbrough, ktorí sa z plného bodového zisku tešili po góle Aliadiera z 89. min. Obhajca titulu Manchester United zdolal v poslednom sobotňajšom zápase Blackburn Rovers 2:0. V drese “červených diablov” sa v prvom polčase presadil Wes Brown. V 64. min poistil vedenie ManU útočník Wayne Rooney.