Angličania v pondelok trénovali bez Ferdinanda a Cola


Dvojica obrancov Rio Ferdinand, Ashley Cole chýbala na trávniku počas pondelňajšieho tréningu anglickej futbalovej reprezentácie pripravujúcej sa na sobotňajší zápas kvalifikácie majstrovstiev sveta 2010 s Kazachstanom. žavý zadák FC Chelsea Cole sa zranil vo finále Anglického pohára s FC Everton, stopéra Manchestru United Ferdinanda už dlhodobo trápia problémy s lýtkom, ktoré ho takmer pripravili o účasť vo finále Ligy majstrov. V oboch prípadoch ide o preventívne opatrenie, Cole aj Ferdinand by sa mali v nasledujúcich dňoch zapojiť do prípravy. Zvyšní členovia výberu trénera Fabia Capella trénovali v stredisku londýnskeho Arsenalu v Colney bez obmedzení. Trojica David Beckham, Frank Lampard, John Terry a Joleon Lescott, ktorá má v nohách víkendové zápasy, absolvovala separátne bežecké cvičenia.
Angličanov čaká v sobotu stretnutie kvalifikácie MS 2010 v kazašskom Almaty, budúci týždeň si na Wembley zmerajú sily s ďalším outsiderom 6. skupiny Andorrou.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *